Majówka w ogrodzie
Choć maj już minął, z sentymentem wracamy wspomnieniami do tego wyjątkowego miesiąca.
Wspominamy majówkę, która odbyła się w naszym ogrodzie. Był to piękny czas wspólnej modlitwy, integracji i radosnego śpiewu. Uroczystą atmosferę spotkania tworzyły pieśni maryjne, które wykonywali nasi utalentowani uczestnicy oraz terapeuci. Ich zaangażowanie i muzyczne talenty sprawiły, że te chwile na długo pozostaną w naszej pamięci.
Galeria
Utworzono: 11.06.2026
